لطفا منتظر بمانید .....

 

قوانین و مقررات گم گشته

 

 1. تلاش گم گشته نشر آگهی با اطلاعات صحیح و درست است (که همکاری کاربران عزیز را در این زمینه خواستاریم) لذا این سایت نمی تواند صحت آگهی ها را تضمین کند و هیچ گونه مسئولیت یا تعهدی در قبال آگهی ها بر عهده نمی گیرد و مسئولیت آن بر عهده کاربران است.
 2. کاربران با ثبت نام در اپلیکیشن گم گشته ، همچنین با هر بار استفاده از خدمات آن، می پذیرند که قوانین و مقررات حاضر را به صورت کامل مطالعه کرده و آن را با اطلاع کامل از شرایط و معانی اش پذیرفته اند. این شرایط و قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند؛ استفاده کاربران از اپلیکیشن، پس از هر بار تغییر در شرایط و قوانین، به معنی پذیرش تغییرات مذکور است. این قوانین برای مطالعه کاربران در سایت و اپلیکیشن گم گشته در دسترس می باشد.
 3. با توجه به این که این سایت جهت رفاه حال هموطنان عزیز برای پیدا کردن گم شده های خود بوجود آمده و جهت جلوگیری از به هدر رفتن زمان و هزینه های نسبتا سنگین برای پیدا کردن مطالب خود بوجود آمده که این امر در وقت و هزینه و جلوگیری از اسراف های متعدد و هزینه های مختلف کاملا مشهود است، لذا از کلیه کاربران جهت رعایت قوانین شرعی و جمهوری اسلامی ایران در این امر را خواستاریم.
 4. تصویر موارد اگر مورد اخلاقی یا غیر قابل قبول برای قانون و جامعه باشد ممنوع بوده و حذف می شود.
 5. عکس مطالب باید با عنوان مندرج در آگهی تطابق داشته باشد.
 6. عکس تصاویر باید کاملا واضح باشد که مخاطب متوجه گم شده و یا پیدا شده شما باشد.
 7. با قابلیت استفاده از هوش مصنوعی و ویژگی در دسته بندی ها جهت جلو گیری از سوء استفاده افراد متخلف و رسیدن مطالب پیدا شده به صاحبان اصلی (گم گشته یاد آور می شود کاربران هم توجه ویژه داشته باشند با اطلاعات کافی مطالب مورد نظر را به صاحبان واقعی برسانند.)
 8. استفاده از اطلاعات ارتباطی خود مانند شماره موبایل، تلفن، آدرس، ایمیل و غیره در عنوان و توضیحات آگهی اکیدا توصیه نمی شود؛ این روند در مراحل پایانی و در چت کردن و با اطمینان کامل و رضایت طرفین حاصل خواهد شد.
 9. با توجه به فارسی بودن زبان سایت و اپلیکیشن برای هموطنان عزیز خواهشا توجه فرمایید که مطالب فقط به زبان فارسی درج شود که در غیر اینصورت آگهی شما رد خواهد شد.
 10. با توجه به موضوع مژدگانی برای اشخاص پیدا کننده توجه داشته باشید که مبلغ مژدگانی باید متعارف باشد و درج هرگونه شماره حساب بانکی، تصویر عابر بانک و یا هرگونه مواردی که منجر به سوء استفاده از اموال اشخاص شود در شرح آگهی غیر مجاز است و موجب رد آگهی می شود.
 11. با توجه به امکانات این سایت در مورد چند شهری بودن ( که اگر کسی فکر می کند گم شده خود ممکن است در چندین شهر باشد) تفکیک چند شهر مورد نظر و همچنین جزئیات مطلوب در مورد گم شده خود مد نظر قرار گیرد که دیگران را در پیدا شدن گم شده خود یاری کند.
 12. محتویات آگهی با املاء صحیح و بدون اشتباه درج شود.
 13. درج اطلاعات شخصی و خصوصی در عنوان و توضیحات آگهی ممنوع می باشد و موجب رد آگهی می شود.
 14. اگر شخصی بدون ثبت آگهی اعم از گم شده و یا پیدا شده ورود به چت کند صحیح نبوده و هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه تخلف بر عهده سایت نمی باشد.
 15. هر ثبت آگهی باید مشمول یک مورد گم شده باشد و برای موارد دیگر باید اگهی جدید ثبت نمایید. در صورت مشاهده موجب رد آگهی می شود.
 16. این سایت هیچ گونه مسئولیتی در برابر اموال اشخاص در زمینه (سرقت یا هر مورد تخلف) ندارد.
 17. با توجه به این که اگر اموال یا اشخاصی مورد سرقت یا تخلف قرار گیرد شخص متخلف با توجه به پیگیری های قانونی جهت سلب آزادی خود در پی صاحب اصلی مطالب مورد نظر نیست لذا هیچ گونه مسئولیتی برای کاربران نمی باشد.
 18. در صورت مجاز نبودن تصاویر یا متن اگهی، آگهی شما رد شده و به کاربر به صورت پیامک ابلاغ می شود.
 19. با توجه به خیر خواهانه بودن طرح و سایت گم گشته جهت رساندن گم شده ها به صاحبان اصلی خود در موارد سرقت اموال یا اشخاص یا اینکه اگر به همراه موارد پیدا شده توسط هم وطنان عزیز و کاربران خیرخواه، اموال دیگری بوده و فعل حال نیست، هیچ گونه مسئولیتی برای کاربران عزیز و شرکت مربوطه نمی باشد و هیچ گونه ادعایی قابل قبول نیست.
 20. مدت زمان آگهی های ثبت شده متفاوت است.
 21. موارد فنی و یا خطای انسانی را میتوان با شماره پشتیبانی 09176164345 در میان بگذارید.

21. هشدار (از کاربران گرامی تقاضا می شود جهت جلوگیری از سوء استفاده های مشابه به هیچ وجه تا قبل از رویت گم شده خود توسط پیداکننده مژدگانی پرداخت نفرمائید) لذا در صورت رعایت نکردن، مسئولیت این امر به عهده خود شخص می باشد.                           

   22. با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در بهبود این امر خدا پسندانه یاری فرمائید.